• Info o webu:

TOPlist

Ve Veřovicích 0:3 .

Vytvořil Zpravodaj 1 1. 9. 2017 12:25:03

Bohužel třetí utkání nové sezóny bylo pro Vlčovice/Mniší bez bodového zisku.Hrálo se

ve Veřovicích ,kterým stačilo prvních 17 minut k tomu, aby bylo rozhodnuto. Už ve 2.minutě

skóroval zkušený Černoch a dva rychlé góly v 16. a 17.minutě v podání Knybla a Hanka zmar

završily. A to řadu dalších šancí stačil pokrýt Motúz v brance Vlčovic. Teprve poslední půlhodina

byla „vyrovnanější“, jenže nejslibnější šance Poláška a Vargy opět nekončily brankami.

Prohra 3:0 znamená ,že Vlčovice/Mniší zůstávají na konci tabulky pouze s jedním bodem před

celkem Oder,který zatím nebodoval vůbec.

Sestava: Motúz, Chytil,Drozd,Růžička,Jalůvka J.,Polášek,Jalůvka R.,Názalaník,Černošek,

Dotaz | 8. 5. 2017 21:21:29
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat ohledně mužského týmu. Jestli nabíráte nové hráče, na pozici brankáře. děkuji Kelner