• Info o webu:

TOPlist

Jeseník n/O vítězný ve Vlčovicích

Vytvořil Zpravodaj 1 3. 9. 2017 21:01:28

V sobotu 2.září bojovali domácí hráči se soupeřem opět z popředí tabulky, tentokráte Jeseníkem nad Odrou. Nelze jim upřít bojovnost. Po celé utkání to byla přetahovaná o to,kdo dá více gólů. Celkem jich nakonec padlo ve Vlčovicích sedm. Jenže ani tři góly v brance hostů nestačily k tolik potřebnému vítězství. První branku dával Lukáš Polášek ve 13.minutě , a po vlastní brance z 34.minuty už to bylo pro domácí nadějných 2:0. Jenže pak přišel pokutový kop v podání Burgeta a snížení na rozdíl jediné branky už v 37.minutě. Bojovné utkání po přestávce gradovalo a přišla řada žlutých karet a také další góly. Nejprve sudí nařídil druhý, tentokráte přísný pokutový kop v 52.minutě , jehož úspěšným vykonavatelem byl opět Burget. V 70.minutě se ale domácí diváci opět radovali po Vargově brance na 3:2 . Konec zápasu se však vydařil více hostům, jejichž špílmachr Burget završil svoji snahu hattrickem na 3:3 v minutě 75. A za tři minuty  po tomto vyrovnání rozhodl utkání ve prospěch Jeseníku důrazný Horák . Zklamání domácích bylo velké, přičemž navíc po ukončení utkání sudí nadělil domácímu Hanzelkovi červenou kartu za „protestující výroky“. . .

Sestava: Motúz,Chytil,Myšák,Drozd,Růžička/80.Kučera/,Jalůvka J.Polášek,Názalaník/68.Hanzelka/,Jalůvka R.,Varga,Harabiš

Dotaz | 8. 5. 2017 21:21:29
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat ohledně mužského týmu. Jestli nabíráte nové hráče, na pozici brankáře. děkuji Kelner