• Info o webu:

TOPlist

Doma pouze remíza 1:1 .

Vytvořil Zpravodaj 1 30. 9. 2017 21:05:36

Poslední zářijovou sobotu přivítali domácí soupeře z Ostravice. Typicky podzimní počasí a dobrý terén vybízely k odehrání pohledného fotbalu. V první půli měli převahu hosté, jenže neměli v koncovce dostatek klidu k přesnému zakončení a naopak domácí se trefili po ojedinělém ataku do sítě hned  napoprvé v 28.minutě  Poláškem. O chudé vedení se ale oprávněně po zbytek utkání  báli, a s nimi i nepatrná menšina domácích diváků. Hra v druhé půli byla ze strany Vlčovic  o něco líbivější,jenže navýšení  vedení to nepřineslo. Naopak úspěšně obranu i brankáře Špačka prostřelil v 55.minutě hostující Jucha . Tato vyrovnávací branka přinesla následně více tvrdých zákroků na obou stranách,kdy by sudí mohl klidně přidělovat  kartu červenou. Tak se ale naštěstí  nestalo, a i po dvouminutovém prodloužení  stav zůstal nezměněn 1:1 .

Sestava: Špaček,Chytil,Myšák,Drozd,Jalůvka J.,Polášek,Názalaník,Jalůvka R.,Černošek/65.Motúz/,Varga,Harabiš

Dotaz | 8. 5. 2017 21:21:29
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat ohledně mužského týmu. Jestli nabíráte nové hráče, na pozici brankáře. děkuji Kelner