• Info o webu:

TOPlist

Konečně další tři body do tabulky I.B třídy skup.D

Vytvořil Zpravodaj 1 29. 10. 2017 20:50:16

Sobota 28.října byla ve Vlčovicích dnem posledního utkání na domácím trávníku v letošní sezóně a zároveň posledním utkáním  ve starých nevyhovujících podmnínkách klubového zázemí šaten . Všichni se už těší na novou budovu, která má vyrůst na jaře 2018 . Soupeř z Oder nehrál špatně, ale nevěděl si rady s obranným valem domácích a navíc neměl přesnou mušku při zakončování svých akcí.  Domácí byli naopak tentokráte úspěšní už v 15.minutě po zakončení Lichnovského. Skóre navíc  dokázali navýšit v druhé půli v 64.minutě Poláškem a v 73.minutě Vargou. Stav 3:0 ale nevydržel do konce. Hosté snížili v 80.minutě Mališem na konečných 3:1 . Na víc se už ale nezmohli ,a tak domácí mohli slavit cenné vítězství a tři body do tabulky I.B třídy skup.D  .

Sestava: Špaček,Myšák,Lichnovský/77.Klusák/,Drozd/64.Černošek/,Jalůvka J.,Polášek,Názalaník,Jalůvka R.,Varga/79.Harabiš D./,Harabiš L.,Chytil

Dotaz | 8. 5. 2017 21:21:29
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat ohledně mužského týmu. Jestli nabíráte nové hráče, na pozici brankáře. děkuji Kelner