• Info o webu:

TOPlist

Vezeme 3 body z Pustějova

Vytvořil Zpravodaj 1 12. 11. 2017 22:05:27

K poslednímu utkání podzimu ,a to dohrávce 8.kola , nastoupili hráči Vlčovic v Pustějově. Domácí, jakožto nováček I.B třídy , nepatří k soupeřům z popředí tabulky, což bylo od počátku znát. Vlčovice je prakticky celý první poločas nepustili k ničemu a hrálo se jen na polovině domácích. Autorem první branky byl Petr Drozd, a to v 2.minutě utkání. Druhou branku vstřelil ve 29.minutě Jarda Lichnovský. Šancí měli hosté postupně tak na dvě utkání, jenže skóre zůstalo do poločasu jen  0:2 . Druhá půle byla vyrovnanější, soupeřilo se o každý míč. Další branku už ale diváci neviděli.  Tímto vítězstvím se mužstvo Vlčovic/Mnišího  posunulo na sympatickou desátou příčku tabulky .

Sestava : Špaček,Chytil,Lichnovský/82.Černošek/,Drozd,Velička,Jalůvka j.,Názalaník,Jalůvka R.,Motúz/77.Harabiš David/,Varga,Harabiš Lukáš

Dotaz | 8. 5. 2017 21:21:29
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat ohledně mužského týmu. Jestli nabíráte nové hráče, na pozici brankáře. děkuji Kelner