• Info o webu:

TOPlist

Smůla v Odrách .

Vytvořil Zpravodaj 1 6. 6. 2018 22:06:37

V neděli 3.června zajížděli muži Vlčovic/Mnišího do Oder. Potřeba získat body a odrazit se z dolních pozic tabulky vedla hosty k jednomu útoku za druhým.  Nejprve se ale ukázal domácí  Vidlák , který skóroval už v 5.minutě . Za tři minuty bylo ale vyrovnáno z kopačky Poláška. Tentýž hráč Vlčovic se trefil z voleje podruhé do sítě domácích ve 14.minutě .  V 16.minutě se kopala penalta proti domácím a kapitán Vlčovic Roman Jalůvka se nemýlil. Stav  1:3  byl víc než nadějný.  Domácí  kanonýr Vidlák však korigoval poločasový výsledek v 27.minutě na 2:3. Do poločasu byli hosté lepším týmem,ale opět se projevila bolest jara – neproměňování  gólových  šancí , ať to byl následně Nezhoda nebo Balatka. Po přestávce začali domácí „tlačit“ a už v 53.minutě srovnali Maléřem na 3:3  . Ve velké příležitosti se ocitl Názalaník v 64.minutě, jenže brankáře domácích tváří v tvář nepřekonal. A  smutný závěr pro hosty pak připravil opět Maléř v 76.minutě,kdy využil brejkovou situaci. V 86.minutě byl vyloučen  Jiří Jalůvka  po druhé žluté kartě. Domácí pak pečetili výsledek na 5:3 z nařízeného kopu v 87.minutě Hurtou.

Sestava:  Špaček,Nezhoda/56.Harabiš D./,Drozd,Lichnovský,Jalůvka J.,Polášek,Názalaník,Jalůvka R.,Světlík,Balatka,Harabiš L.

Dotaz | 8. 5. 2017 21:21:29
Dobrý večer, chtěl bych se zeptat ohledně mužského týmu. Jestli nabíráte nové hráče, na pozici brankáře. děkuji Kelner